Hakkımızda

 

KADOMA Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

1994'den beri "kapı dolgu malzemesi" üretmekte olan firmamızın tüm ürünleri gittikçe artan miktarlarda birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Uzun yıllar boyunca geniş tecrübelerimizle, dikkatli, devamlı çalışmamız ve sağduyulu yönetimimiz sayesinde, şirketimiz şu an ki önemli konumuna gelmiş bulunmaktadır.

Bizim için kesin garanti verebileceğimiz kalitemiz daima fiyattan daha önemli olmuştur. Özellikle, kalitemizin yüksekliği sayesinde tüm ürünlerimiz yurt içinde olduğu kadar yurt dışı piyasalarda da çok aranmaktadır. İstenilen her kalınlıkta üretim yapabilmemiz, ürünlerimize olan talebi artırmaktadır.

Türkiye'nin tüm illerinde toplam 900 bayii ve birçok kapı fabrikası ile çalışmaktayız. Bunun dışında Yunanistan, İran, Romanya, Hırvatistan, Macaristan, Özbekistan, Ukrayna, Bosna Hersek, Bulgaristan, Fas, Suriye, Mısır, İtalya, Cezayir, Gürcistan , Suudi Arabistan gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.


Neler Yapıyoruz

Kapı dolgu malzemeleri,dekoratif paneller,Petek açma makinaları ve tutkallama makinaları gibi üretimler yapılarak yurt dışı ve yurt içi çalışmalar yapıyoruz.

Bu anlamda Türkiye' ye ekonomisine büyük katkıda bulunan firmamız sizlere daha iyi hizmet için büyüyor ve gelişmeye devam ediyor.